Blumo Łódź - pozycjonowanie
kontakt Łódź ŁÓDŹ:
kontakt Warszawa WARSZAWA:
poczta

Nasza firma SEO

Firmę naszą tworzą oraz odbierają od Państwa telefony i maile: Mariusz Rostek oraz Piotr Górski.

Obaj prowadzimy przypisane do nas projekty, nadzorujemy i wykonujemy prace, a także jesteśmy odpowiedzialni za postęp prac.

Zlecając pozycjonowanie naszej firmie otrzymują Państwo indywidualną opiekę oraz kontakt online telefoniczny lub mailowy.

Kontaktując się z nami otrzymują Państwo pełną wiedzę o prowadzonym projekcie i pracach przy nim wykonywanych.

Ten system pracy - współpracy bezpośredniej z jednym z właścicieli firmy jest naszą niebywałą zaletą w porównianiu do współpracy z innymi firmami SEO, gdzie często za kontakt z klientem odpowiada jedna osoba nie wykonująca bezpośrednio prac, nie będąca specjalistą i zbywająca prośbą o napisanie maila z wyjaśnieniem problemu.

Naszą firmę tworzą między innymi:

Mariusz Rostek
Programista stron WWW

Moją pasją jest programowanie aplikacji WWW i budowa stron.

Programowaniem zaraziłem się jako młody chłopak zafascynowany pierwszymi komputerami, jakie były dostępne w Polsce w latach 90: Commodore i Atari. Na tych komputerach zdobywałem pierwsze szlify programistyczne.

W ramach mojej przygody z programowaniem zajmowałem się bardzo ciekawymi przedsięwzięciami programistycznymi z dziedziny gier i sztucznej inteligencji. Jestem autorem programu szachowego: "Porucznik". Aktualnie pracuję nad automatycznym systemem do wyceny pozycjonowania, systemem inteligentnego generowania treści na potrzeby SEO, oraz narzędziami do wspierania pozycjonowania.

Dzwoniąc do naszej firmy najprawdopodobniej w pierwszym kontakcie natraficie Państwo na mnie.

Współpracując z Wami prowadzę projekt strony WWW, czy pozycjonowanie od początku, aż do finalizacji prac, nadzoruję i wiem wszystko o pracy naszej firmy.

Wykonałem już setki projektów i nietypowych aplikacji. Moim klientom staram się sprzedawać moje doświadczenie, podpowiadać i prowadzić w ten sposób by strona firmowa wyglądała dobrze, była przyjazna dla internauty oraz była przyjazna dla Google.

Specjalizaje: PHP SEO Java Script

Piotr Górski
Pozycjoner stron, specjalista SEO

Jestem do Państwa dyspozycji w zakresie pozycjonowania stron i optymalizacji SEO.

Oferuję Państwu wiedzę i doświadczenie w reklamie internetowej, Google Adwords i pozycjonowaniu.

Pozycjonowałem już strony z kilkudziesięciu branż co dało mi doświadczenie i szybką ocenę sytuacji co do wyboru strategii pozycjonowania.

Wspołpracując ze mną gwarantuję pełną informację o prowadzonych pracach, a także uczciwe podejście, jeśli chodzi np. o efekty pozycjonowania.

Aktualnie współpracuję z wieloma firmami z Łodzi i Warszawy.

Specjalizacje: SEO GOOGLE ADWORDS

Jakub Krzykowski
Specjalista od WordPress, Joomla i PrestaShop

Kuba zajmuje się w naszej firmie technicznymi sprawami związanymi z systemami tworzenia i pozycjonowania stron: Wordpress, Joomla i Prestashop.

W zakres jego obowiązków wchodzi: instalowanie stron, aktualizacje treści strony, instalowanie i konfiguracja wtyczek, aktualizowanie strony i wykonywanie kopii zapasowych, przygotowanie wtyczek do optymalizacji SEO.

Prywatnie zapalony biegacz długodystansowy.

Specjalizaje: WORDPRESS JOOMLA PRESTASHOP KONFIGURACJA HOSTINGÓW

Igor Smyrnov
Programista PHP, Wordpress

W firmie rozwiązuje problemy i opiekuję się stronami napisanymi w systemie Word Press.

Wykonuje poprawki do strony internetowych oraz pisze skrypty w języku PHP na potrzeby klientów i potrzeby wewnętrzne firmy.

Specjalizaje: WORDPRESS PHP HTML

Aleksandra Bednarek
Copywriterka i specjalistka od Social Media.

Zajmuje się tworzeniem treści na potrzeby SEO, uzupełnianiem stron internetowych oraz prowadzeniem Facebooków firmowych.

Jest również zapalonym grafikiem WWW, często tworząc grafikę do swoich tekstów reklamowych.

Specjalizaje: SEO COPYWRITING SOCIAL MEDIA GRAFIKA WWW

Paulina Niewola
Copywriterka pracująca w językach polskim i angielskim.

Jest to urodzona polonistka i mistrzyni słowa. W firmie każde ważne treści przechodzą przez jej redakcje w celu wyłonienia błędów stylistycznych.

Specjalizaje: SEO COPYWRITING COPYWRITING ANGIELSKI

Bartosz Becalik
Stażysta

Nasza firma współpracuje z Łódzkimi uczelniami, szkoląc na specjalistów SEO i przyszłych programistów na stażach.

Bartek to nietypowy stażysta. Studiuje na kierunku dziennikarstwo i nie miał związku z programowaniem. Jednak jego umiejętności bardzo przydają się w naszej firmie. Zajmuje sie tworzeniem treści wpierw po wywiadzie z klientem.

Prywatnie trenuje sztuki walki i podróżuje po europie.

Specjalizaje: COPYWRITING ANALIZA SEO DZIENNIKARSTWO WWW

Zapraszamy w każdy dzień tygodnia do naszej siedziby w Łodzi na ul. Łagiewnickiej 54/56.

Przed odwiedzinami prosimy o krótki telefon. Dla klientów mamy zawsze drzwi otwarte - nie ma problemu na niezobowiązujace umówienie się na konsultacje WWW.