Blumo Łódź - pozycjonowanie
kontakt Łódź WARSZAWA:
kontakt Łódź ŁÓDŹ:
poczta
Pozycjonowanie warszawa logo Oddział:
BLUMO Warszawa

Praca, praktyki lub staż

Oferujemy pracę, staż lub praktyki dla studentów i studentek w naszej firmie przy tworzeniu stron internetowych.

Praca jest bezstresowa, w miłej atmosferze bez wyznaczonych terminów. Można zdobyć cenne doświadczenie uczyć się jak programować lub pracowaźć w branży SEO i jeszcze przy okazji zarabiać.

Jest idealna dla osób studiujących, lub już pracujących, a nawet dla tych którzy mogą poświęcić na pracę 2-3 dni w tygodniu w niepełnym wymiarze godzinowym. Czas pracy jest elastyczny.

Programista HTML+CSS+PHP+JS

Poszukujemy osoby chcącej programować w webowych językach.

Opis stanowiska staż/praktyki/praca: Mile widziane:

Copywriter SEO

W związku z ciągłym rozwojem firmy, poszukujemy osoby kreatywnej na staż jako Copywriter SEO, z pasją tworzenia ciekawych tekstów i bardzo dobrej znajomość języka polskiego.

Po skończonym stażu jest możliwość podjęcia pracy w naszej agencji marketingu internetowego(SEO, Content Marketing).

Wordpress, Presta Shoop, Joomla - Developer

Poszukujemy programisty/programistki do pracy nad stronami w systemie Word Press.
W ramach obowiązków programista WWW będzie zdobywać doświadczenie i wykonywać:

Grafik WWW

Poszukujemy grafika/graficzki do projektowania stron WWW.
W ramach pracy grafik WWW będzie wykonywać:

Wymagania dla stanowisk

Nauka w naszej firmie, płatne praktyki lub staż

Opcja płatnej nauki przez pracę w naszej firmie jako copywriter, programista lub grafik.

Zamiast studiować i tracić czas i pieniądze na nieprzydatne studia nie związane ze stronami WWW my nauczymy Cię wszystkiego.

Praktyka to najlepsza szkoła!

Atuty pracy w naszej firmie

Zapewniamy:

Oferujemy rozpoczęcie kariery zawodowej w jednej z czołowych agencji marketingu internetowego w województwie łódzkim, która ciągle się rozwija i zdobywa kolejne rynki.

CV najlepiej z portfolio (przykłady napisanych artykułów) prosimy przesyłać wpisując w temacie wiadomości rodzaj stanowiska.

Prosimy o dopisanie następującej klauzuli: "Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez firmę BLUMO w celu prowadzenia rekrutacji na aplikowane przeze mnie stanowisko." Jednocześnie informujemy wszystkich kandydatów, iż bez powyższego oświadczenia aplikacja nie będzie rozpatrywana. Zastrzegamy sobie prawo odpowiedzi tylko na wybrane oferty.

Możliwość zadzwonienia wpierw i spotkania w pasującym Wam terminie.

Praca, praktyki lub staż odbywać się będą w Łodzi w firmie przy ul. Łagiewnickiej 54/56.

Zapraszamy do przesyłania CV.

Gwarantujemy zarobki powyżej płacy minimalnej, a dodatkowo zdobycie wiedzy i doświadczenia czyli to czego wymaga się teraz przede wszystkim na rynku pracy IT w Łodzi.