Blumo Łódź - pozycjonowanie
kontakt Łódź WARSZAWA:
kontakt Łódź ŁÓDŹ:
poczta
Pozycjonowanie warszawa logo Oddział:
BLUMO Warszawa

Pozycjonowanie w Łodzi

Nasza firma pozycjonująca współpracuje z biznesem z bardzo odległych tematycznie branż.

W naszej pracy spotykamy się z drobnymi jak i dużymi przedsiębiorcami którzy działają na terenie miasta Łódź. Dzięki temu wiemy mniej więcej jaka jest konkurencja w danej branży na Łódzkim rynku.

Jeśli otwierają Państwo nowy biznes lub dopiero teraz zakładacie nową stronę, przede wszystkim zbadajcie Łódzki rynek w wyszukiwarce Google. W niektórych segmentach rynku nasze miasto jeśli chodzi o ilość stron jest już bardzo "przeludnione".

Mamy na myśli branże dosyć indywidualne takie jak np. adwokaci, dentyści, psycholodzy. Stron o tych tematykach jest bardzo duźo więc bardzo trudno o dobre pozycjonowanie w tych kategoriach.

Jaki biznes w Łodzi posiada niską konkurencję?

Z doświadczenia wiemy, że paradoksalnie duże firmy mają mniejszą konkurencję w Google z tej racji, że po prostu jest mniej stron konkurencji.

Te branże to np. transport Łódź, jubiler Łódź lub wszelkiego rodzaju producenci przemysłowi. W tych branżach pozycjonowanie odniesie na pewno bardzo pozytywny skutek.

Przed przystąpieniem do budowy strony zbadajcie Państwo rynek, być może opłaci się zdobyć nisze - usługi popularne, ale o mniejszej konkurencji w Google np. zamiast pozycjonować się na frazę "dentysta Łódź" być może lepiej pozycjonować się na frazy "dentysta Łódź Bałuty" albo "protetyk Łódź"

Oczywiście polecamy kontakt telefoniczny z nami - doradzimy czy Państwa pomysł na pozycjonowanie jest dobry oraz jak napisać stronę jeśli działajć Państwo w bardzo popularnej branży.

Ocena: 3.2/5 na 10 głosów