Blumo Łódź - pozycjonowanie
kontakt Łódź ŁÓDŹ:
kontakt Łódź WARSZAWA:
poczta
Pozycjonowanie warszawa logo Oddział:
BLUMO Warszawa

BLUMO – Reklama Google AdWords

Linki płatne - kampania Adwords

Reklama Adwords to tzw. „reklama płatna” ponieważ za kliknięcie w link sponsorowany Google pobiera opłatę. Głowna różnica między pozycjonowaniem organicznym (usługa SEO) a reklamą AdWords(usługa SEM) to czas, po którym widać efekt. Przy linkach sponsorowanych efekty widać od razu przy odpowiednio skonfigurowanej kampanii i zasileniu budżetu konta AdWords. Natomiast przy pozycjonowaniu organicznym na efekty czeka się z opóźnieniem(wiele czynników m. in. przeindeksowanie serwisów i linków przez robota Google), ale usługa SEO daje trwałe efekty i nie znika od razu w momencie zaprzestania usługi. A reklama AdWords przestaje się pojawiać w Google natychmiast po wykorzystaniu środków finansowych na koncie. Dlatego ważne, aby monitorować stan konta AdWords i zasilać na bieżąco budżet kampanii.

Linki sponsorowane wyświetlają się na samej górze wyszukiwarki Google oraz na dole (pod wynikami organicznymi). Od 2016 roku pierwsze 4 wyniki (biorąc pod uwagę linki sponsorowane i pozycje organiczne) zajmują reklamy AdWords.

Przy odpowiednio skonfigurowanej kampanii pozycja strony internetowej ustalana jest w momencie złożenia zapytania przez użytkownika a Google wyświetla wyniki w zależności od:

Konfiguracja kampanii.

Podczas wywiadu z klientem ustalamy charakterystykę kampanii reklamowej AdWords:

Rozliczenie – cennik/opłaty

Są możliwe 3 warianty rozliczania:

Posiadamy oddziały w Łodzi oraz Warszawie, ale usługę SEM (reklama Adwords) wykonujemy na terenie całej Polski

W razie pytań prosimy o kontakt telefoniczny lub mailowy.

Google Adwords

Google Adwords
Kampania Google Adwords
Nasza firma w reklamach Google
Blumo Adwords Google