Blumo Łódź - pozycjonowanie
kontakt Łódź ŁÓDŹ:
kontakt Łódź WARSZAWA:
poczta
Pozycjonowanie warszawa logo Oddział:
BLUMO Warszawa
Tanie strony na WordPress

Tanie strony na darmowych szablonach WordPress

Oferujemy usługę wdrażania darmowych szablonów stron - WordPress, które możemy wdrożyć w dosyć niskich kosztach. Jest to rozwiązanie skromne budżetowo, szybkie i nie wymagające pracy z Państwa strony nad akceptacją grafiki oraz funkcjonalnością. Niejako wszystko jest gotowe, wystarczy tylko wybrać szablon.

Optymalizacja pod pozycjonowanie

Dodatkowo optymalizujemy szablony pod pozycjonowanie, chociaż w tej kwestii polecamy strony wykonane na naszym autorskim kodzie, niestety szablony WordPress generują dużo niepotrzebnego i zawiłego dla Google kodu.

Wstawienie treści

Stronę WordPress uzupełniamy w przesłane przez Państwa treści i zdjęcia. Formatujemy i stylujemy tekst. Pokazujemy jak należy uzupełnić stronę i rozmieścić treści.

Szkolenie z obsługi panelu WordPress

Oprowadzamy Państwa po panelu WordPress i wyjaśniamy jak wstawić treści, zdjęcia oraz dodać zakładki. Również podpowiadamy jak uzupełniać stronę, aby lepiej się pozycjonowała.

Dostosowanie WordPress

Szablon WordPress zazwyczaj należy dostosować, wymienić zdjęcia, lekko poprzestawiać elementy grafiki, wstawić logo firmowe.

Naprawy i serwis istniejących już stron w systemie WordPress

Zajmujemy się również rozwiązywaniem problemów na istniejących stronach. Strony wykonane z szablonu WordPress nie pozwalają na dowolną edycję strony w panelu zarządzania - potrzebna jest ingerencja programisty.

Poniżej prezentujemy przykładowe darmowe oraz płatne szablony do wdrożenia:

Darmowe szablony WordPress


darmowy szablon WordPress

Szablon WordPress dla restauracji

Prosty w obsłudze gotowy strona szablon Word Press.

Zobacz szablon
darmowy szablon WordPress

Strona dla Restauracji

Zobacz szablon
darmowy szablon WordPress

Szablon strony dla serwisu WWW

Jest to prosty graficznie i czytelny szablon WordPress dla strony na których często publikuje obfite treści. Dla tych, którzy chcą stworzyć swój własny profesjonalny magazyn informacyjny i stawiają głównie na przekaz treści ten szablon jest idealnym wyborem. Zobacz szablon
darmowy szablon WordPress
Zobacz szablon
darmowy szablon WordPress
Zobacz szablon
darmowy szablon WordPress
Zobacz szablon