Blumo Łódź - pozycjonowanie
kontakt Łódź ŁÓDŹ:
kontakt Warszawa WARSZAWA:
poczta

Nasze portfolio wybranych realizacji stron WWW

Strona dla Kowalstwa Artystycznego Iron-Art Łódź

Strona Iron-Art Łódź

Stara witryna nie nadawała się do pozycjonowania oraz do wykonywania na niej zmian przez to, że została wykoana w starym generatorze "concrete".

Postanowiliśmy nie zwlekać i zbudować w opraciu o grafikę starej strony - nową stronę zoptymalizowaną pod SEO.

Zmieniliśmy metatagi, alty obrazków, nazwy plików, wyrzuciliśmy niepotrzebny Java Script, napisaliśmy kilkudziesięciolinijkowy plik styli css, oraz zminimalizowany kod html.

Dopiero tak przygotowaną stronę zamierzamy pozycjonować - choć już sama zmiana kodu dała kolosalny skok w wynikach wyszukiwania Google.

Stronę można porównać do samochodu, a pozycjonera do kierowcy. Ze strony "Syrenki" stworzyliśmy prawdziwe "SEO Ferrari".

Strona firmy Szkoleniowej BHP

Strona firmy BHP

Czytelna, jasna i zorientowana kolorystycznie. Strona wizytówkowa nowo powstałej firmy szkoleniowej.

Kod strony lekki, czysty, spełniajacy wymagania SEO. Strona jest w pełni responsywna i przechodzi test responsywności Google.

Witryna powstała w ekspresowo szybkim czasie - pięciu dni roboczych.

Strona legendarnej Willi "Na cichej"

Strona WWW willi wczasowej

Strona willi wczasowej w Szklarskiej Porębie. Budynek w latach międzywojennych służył wypoczynkowi kancelarii Prezydenta RP.

Strona o dosyć skomplikowanej strukturze, różne widoki podstron, posiada galerie i różnorodne moduły i widżety.

Posiada panel zarządzania CMS, który pozwala na edycję treści, dodawanie zdjęć do galerii, treści i banerów, tworzenie menu, edytowanie księgi gości.

Napisana zgodnie ze sztuką SEO, panel CMS umożliwia edycję metatagów, kod strony jest zoptymalizowany, krótki i lekki, mało skryptów js, podpisane obrazki.

Strona posiada wersję responsywną na zasadzie wczytywania różnych styli CSS w zależności od szerokości ekranu, co powoduje, że strona nie musi mieć oddzielnej wersji kodu.

Hospicjum domowe Łódź

Strona hospicjum domowego

Nowa strona hospicjum z Łodzi Pani Ewy Rakiej, zbudowana jest z myślą o pozycjonowaniu.

Wszystkie elementy, metatagi, nagłówki oraz treści i podstrony zbudowane są pod konkretne branżowe frazy.

Dla naszej klientki strona internetowa jest głównym źródłem z którego zdobywa pracę. Staraliśmy się również, aby strona hospicjum "Ciepły Dotyk" była prosta czytelna i skierowana do ludzi o mniejszych umięjętnościach internetowych.

Bardzo kibicujemy Pani Ewie i z naszej strony życzymy, aby jej nowa strona przyczyniła się do wielu telefonów i maili w jej jakże pożytecznej pracy.

Strona ośrodka wypoczynkowego Elefant

Strona WWW Villi Elefant

Wykonana w wakacyjnym klimacie strona pensjonatu Elefant w Międzyzdrojach.

Ciepłe kolory, piękne zdjęcia morza, czytelna i duża czcionka oraz przejrzyste ułożenie elementów strony, nadało jej sympatyczny i urlopowy klimat.

Strona ma za zadanie skusić potencjalnych odwiedzających do wyboru miejsca wypoczynku właśnie w tej willi.

Oceńcie Państwo sami czy nasz projekt strony skusiłby Was do wypoczynku nad polskim morzem?

Strona firmy Watoland Łódź

Dzięki nowej stronie internetowej firma Watoland z Łodzi powinna wreszcie zachęcić klientów do skorzystania z jej usług. Stara strona straszyła wyglądem i mimo, że była pozycjonowana i przebywała na wysokich pozycjach to wygląd jej odstraszał potencjalnych klientów.

Firma Watoland działa w Łodzi i w Warszawie zapewniając stoiska z Watą cukrową oraz Popcornem na imprezach i eventach.

Strona internetowa to jej główne źródło pozyskania klientów, dlatego tak ważna była czytelność, szybkość ładowania i możliwość odnalezienia na stronie w szybki sposób informacji kontaktowej.

W ten sposób strona wyróżnia się na tle konkurencji i stała się główną bronią marketingową firmy.

My ze swej strony polecamy i zapraszamy do skorzystania z jej usług.

Strona salonu fryzjerskiego New Look

Prosta strona wizytówkowa wykonana w smacznym stylu dla salonu fryzjerskiego New Look z Krakowa.

Współpraca z kleintem układała się nad wyraz dobrze co poskutkowało stworzeniem strony w czasie 2 tygodni od koncepcji do wykonania.

Mimo, że nasza siedziba znajduje się w Łodzi, a salon fryzjerski w Krakowie zdalna współpraca przebiegała bez zakłóceń czasowych.

Strona firmy odszkodowawczej z Łodzi

strona firmy odszkodowawczej

Strona WWW została zaprojektowana dla kancelarii adwokackiej z Łodzi. Zawiera treści informacje dotyczące obsługi prawnej, odszkodowań oraz windykacji należności.

Strona internetowa kancelarii z Łodzi została stworzona pod pozycjonowanie. Jest w pełni zoptymalizowana, poczynając od treści i kończąc na kodzie strony. Kod strony WWW jest oryginalny, gdyż projekt strony nie jest tworzony na podstawie szablonów, co ułatwia jej pozycjonowanie.

Strona WWW zaprojektowana przez naszą agencję SEO jest czytelna i przejrzysta. Prócz menu z zakładkami tematycznymi, na stronie głównej znajduje się formularz kontaktowy, który umożliwia szybką i prostą komunikację między odwiedzającym stronę a kancelarią. Strona internetowa kancelarii jest responsywna, czyli dostosowana do urządzeń mobilnych oraz zawiera panel CMS inaczej zwany panelem zarządzania treścią. Umożliwia on zmianę treści strony WWW przez klienta w łatwy i szybki sposób.

Strona z cennikiem rolet

Cennik rolet

Atutem naszej firmy jest tworzenie nieszablonowych formularzy, aplikacji, animacji, wyszukiwarek, kalkulatorów do zastosowań na stronach WWW.

Jedną z takich aplikacji jest strona z kalkulatorem stworzona do pomocy przy sprzedaży rolet na Allegro.

Allegro nie umożliwia w swoim szablonie aukcji tworzenia skomplikowanych programistycznie tworów. Dlatego rozwiązaniem było stworzenie szablonu aukcji z odniesieniem do automatycznego kalkulatora na stronie.

Kalkulator jest w pełni edytowalny, a na samej stronie klient może sam dodawać kolejne kalkulatory dla rolet i moskitier.

Strona zespołu muzycznego z Łodzi "FACE TO FACE".

zespół muzyczny Łódź

Strona zespołu muzycznego Face to Face działającego na terenie Łodzi i okolic.

Strona wykonana na autorskim kodzie zoptymalizowanym pod SEO, dzięki czemu pozycjonowanie tej strony powinno być dużo łatwiejsze.

Na stronie znajdą Państwo ofertę zespołu. Zespół prowadzi Łódzkie wesela oraz imprezy okolicznościowe. Gra także koncerty w Łódzkich klubach - głównie wykonując covery.

Jeśli by Państwo organizowali wesele w Łodzi to Face to Face z własnym wodzirejem jest świetnym rozwiązaniem !

Strona Adwokata

strona internetowa adwokata

Prezentowana strona internetowa została zaprojektowana dla adwokata z Łodzi. Zawiera treści o tematyce adwokackiej takiej jak odszkodowania, rozwody i alimenty czy spadek. Treści umieszczone są w odpowiednich zakładkach na stronie głównej.

Strona internetowa adwokata z Łodzi została zaprojektowana przez naszą agencję SEO. Jest ona w pełni stworzona pod pozycjonowanie. Wszystkie treści napisane na stronie WWW są zoptymalizowane, czyli zawierają kluczowe frazy i słowa, aby przyspieszyć proces pozycjonowania w wyszukiwarkach internetowych. Zdjęcia i obrazy również sprzyjają pozycjonowaniu dzięki odpowiednim nazwom.

Projekt strony WWW nie jest tworzony na podstawie szablonu, jest oryginalny i dzięki temu kod strony jest lepiej zoptymalizowany pod wyszukiwarkę Google. Projekt jest także zgodny z życzeniem klienta. Strona internetowa jest czytelna i przejrzysta, co umożliwia szybkie zapoznanie się z jej treścią oraz znalezienie potrzebnych informacji. Na stronie można zauważyć przenikający się panel Flash z różnymi zdjęciami, co powoduje, że strona WWW jest ciekawsza i urozmaicona.

Strona WWW stworzona przez naszą agencję jest responsywna, czyli dostosowana do urządzeń mobilnych. Strona internetowa zawiera także panel CMS, czyli panel zarządzania treścią, co oznacza, że klient sam może zmienić treść, dodać zakładki i zdjęcia.

Serwis dla firmy Alartom Łódź

strona internetowa firmy Alartom Łódź

Przedstawiona strona internetowa została zaprojektowana na zlecenie firmy z Łodzi zajmującej się systemami zabezpieczeń i automatyką przemysłową.

Strona internetowa firmy Alartom Łódź składa się przede wszystkim z dwóch menu, w których znajdują się podstrony z treściami o odpowiedniej tematyce. Strona została stworzona pod pozycjonowanie, co oznacza, że zdjęcia, jak i teksty na stronie są zoptymalizowane, zawierają słowa i frazy kluczowe, aby strona była bardziej widoczna dla wyszukiwarki Google. Dodatkowo prezentowana strona internetowa nie jest zaprojektowana na podstawie szablonu, jest oryginalna, aby jej kod był przyjazny dla wyszukiwarki.

Strona WWW Alartom Łódź posiada indywidualny kalkulator cenowy, co oznacza, że każdy odwiedzający stronę i zainteresowany ofertą, może sam w łatwy sposób obliczyć cenę usługi.

Stworzona przez naszą agencję SEO strona jest responsywna, czyli jest dostosowana do urządzeń mobilnych. Zawiera także panel CMS, inaczej nazywany panelem zarządzania treścią. Dzięki niemu właściciel strony może sam zmienić treść, zdjęcia i zakładki na stronie internetowej.

Strona wizytówka firmy KEJA

strona internetowa firmy Keja

Zaprezentowana strona internetowa została zaprojektowana dla pola namiotowego Keja w Pustkowie. Strona WWW zawiera wszystkie informacje o polu namiotowym w tym cennik oraz galeria zdjęć, a także informacje o pobliskich atrakcjach.

Projekt strony internetowej pola namiotowego Keja stworzonej przez naszą agencję SEO jest oryginalny. Strona WWW nie jest tworzona na podstawie szablonu, co powoduje, że jej kod sprzyja pozycjonowaniu. Wszystkie treści na stronie, jak i zdjęcia zawierają kluczowe frazy i słowa, aby strona internetowa była bardziej widoczna dla wyszukiwarki Google.

Strona WWW pola namiotowego Keja jest przejrzysta i czytelna. Zawiera menu główne z cennikiem oraz z galerią ze zdjęciami. Na stronie internetowej znajduje się panel Flash z przenikającymi się zdjęciami pola namiotowego. Strona internetowa zawiera panel CMS, aby w łatwy sposób klient mógł zmienić treść na stronie. Dodatkowo strona WWW pola namiotowego jest responsywna, co oznacza, że jest dostosowana do urządzeń mobilnych.